Przepiękna i luksusowa limuzyna do ślubu! MoonLi

Obsługujemy:

ŚLUBY, WESELA

Dzień ślubu musi być wyjątkowy pod każdym względem. Idealnym dopełnieniem uroczystości jest luksusowa limuzyna, którą Państwo Młodzi wyruszą w nową drogę życia. Zadbamy o każdy szczegół - tak, aby mogli Państwo cieszyć się każdą chwilą w tym naważniejszym dniu w życiu. Oferujemy bezpłatne ozdobienie limuzyny.


WIECZORY PANIEŃSKIE

Szalony wieczór panieński w luksusowej dłuuugiej limuzynie - to jest to! Szofer traktujący Was jak księżniczki, piękne widoki miasta nocą i kolorowe drinki z parasolkami... Panie mogą przynieść własny alkohol i muzykę. W prezencie na ostatnią "noc wolności" dla przyszłej panny młodej i jej przyjaciółek szampan, owoce i słodkości w prezencie od nas!


WIECZORY KAWALERSKIE

Paczka najlepszych kumpli, prestiżowa limuzyna i...- reszta zależy od Was! Zapewniamy pełną dyskrecję. Szampan, owoce i słodkości w prezencie od nas, a ulubioną muzykę i trunki można wnosić do woli. 3 podświetlane barki z lodem schłodzą Wasze ulubione napoje wyskokowe. Nasza limuzyna przyciągnie spojrzenia wszystkich!


OŚWIADCZYNY W LIMUZYNIE

Elegancka limuzyna, bukiet czerwonych róż, cudownie schłodzony szampan, owoce i słodkości (w prezencie od nas) oraz... pierścionek zaręczynowy. O oświadczynach w tak oryginalnym i ekskluzywnym miejscu marzy każda kobieta... Zawieziemy Państwa w wyjątkowe miejsca, tak by ten wieczór na zawsze pozostał w Waszej pamięci. Zapewniamy pełen komfort i miłą obsługę.


URODZINY

Szalone urodziny w limuzynie? - nie ma wspanialszej niespodzianki! Taki oryginalny prezent na pewno na długo pozostanie w pamięci Solenizanta. Muzyka, tort, balony i imprezowy nastrój - zapewnimy wszystko czego Państwo sobie życzą. Szampan, owoce i słodkości w prezencie od nas!


TRANSFERY Z LOTNISKA, SPOTKANIA BIZNESOWE

Transport z lotniska, spotkania i negocjacje biznesowe - nasza elegancka limuzyna zapewni Państwu komfort, wygodę, spokój i dyskrecję. Świeżo zaparzona kawa, herbata, woda mineralna i soki w cenie. Jesteśmy zawsze punktualni i cenimy czas naszych Klientów.


Obsługujemy także:


- przewozy vip,
- zwiedzanie miasta (róznież nocą),
- rocznice,
- imprezy,
- sylwestra,
- studniówki,
- komunie święte,
- chrzciny,
- eventy,
- inne imprezy okolicznościowe.